NAJDI SI SVŮJ KOMIKS
Hledat
Hledat
Vyhledávání na KomiksBazaru, v ANTIKVARIÁTECH a v BAZARECH
Nejhledanější slova (za posledních 30 dní):
Sledujte náš Facebook nebo Twitter
...a nic vám neuteče
Informace o vyhledávání v antikvariátech a bazarech
Jaké antikvariáty sledujeme?

Aktuálně sledujeme 93 antikvariátů, které mají dohromady 9183 nabídek komiksů. Ono těch antikvariátů je pochopitelně více, v tuto chvíli jich evidujeme 168, nicméně ostatní antikvariáty nenabízejí komiksy a nebo jich nabízejí jenom pár a nemají pro ně samostatnou kategorii.

Antikvariáty, v jejichž komiksových nabídkách je možné vyhledávat, jsou v seznamu označeny touto ikonkou: Takto jsou označeny antikvariáty, ve kterých je možné vyhledávat

Dle našich propočtů pokrýváme 97% nabídek komiksů v antikvariátech.

Jaké bazary sledujeme?

V současné době pravidelně sledujeme 9 bazarů, kde je dohromady 12466 nabídek a poptávek komiksů. Opět platí, že bazarů je na internetu mnohem víc, ale ty ostatní už mají slabou nebo vůbec žádnou nabídku a poptávku komiksů, krom toho inzeráty se pak často opakují.

Bazary, v jejichž komiksových nabídkách je možné vyhledávat, jsou uvedeny v tomto přehledu. Ve vyhledávání nejsou zahrnuty pouze nabídky z Facebookových skupin, kde by nám jejich administrátoři museli k tomu dát příslušná práva. Takže pokud máte na FB skupinu s burzou komiksů, stačí dát vědět a společně to tady zprovozníme. Odkazy povedou samozřejmě přímo na příspěvky ve skupině a kdo bude na ně chtít reagovat, bude muset být členem skupiny. Je to tedy i dobrá cesta, jak svou skupinu zviditelnit.

Dle našich propočtů pokrýváme 95% nabídek a poptávek komiksů v bazarech.

Jak vyhledávat?

Jako všude jinde, prostě jen vlevo v poli pro vyhledávání zadejte libovolný text (můžete i bez diakritiky) a klikněte na talčítko Hledat.

Antikvariáty zadávají své nabídky různě, používají různé názvy a v detailech uvádějí různé informace. Proto nevyhledávejte jen podle názvu knihy, zkuste to i podle autora nebo podle vydavatelství. Pokud tyto informace antikvariát poskytuje ve výpisu nabídek ve své kategorii pro komiksy, dopátráte se svého výsledku.

Nutno podotknout, že při vyhledávání upřednostňujeme inzeráty zadané na našem serveru, takže pokud se mezi nimi najdou takové, které vyhovují zadanému textu, bude vám při prvním vyhledání zobrazen jejich seznam.

Jak aktuální máme informace?

Podle statistiky naše stránky navštěvujete ve třech vlnách:

  • ráno, když vstanete a dorazíte do práce, do školy a nebo usednete s mobilem na záchod
  • kolem poledne, kdy máte pauzu a hledáte na internetu, co je kde nového
  • odpoledne a navečer, když se vrátíte domů a máte po náročném dni komiksový absťák

Abyste v těchto vlnách měli co nejčerstvější informace, indexujeme nabídky antikvariátů v časech 5:00, 12:00 a 16:00. Zhruba 20 až 50 minut po těchto časech máte k dispozici informace o aktuálních nabídkách komiksů v anikvariátech.

Nabídky bazarů indexujeme v časech 6:00, 13:00 a 17:00. Zhruba 20 až 30 minut po těchto časech máte k dispozici informace o aktuálních nabídkách komiksů v bazarech.

Máte antikvariát nebo bazar a nabízíte i komiksy?

Pokud máte zájem o zobrazení vašich nabídek na těchto stránkách, neváhejte nás kontaktovat a určitě se domluvíme.

Samozřejmě za nic neplatíte, jenom bude vhodné, abyste měli zvláštní kategorii pro komiksy, případně aby bylo možné na komiksy nějakým spolehlivým způsobem (přes url adresu) zafiltrovat. Je dobré, aby každý komiks měl svou zvláštní stránku s detailem, ale není to podmínkou. Obvykle nepotřebujeme nic dalšího a v nejkratším možném čase vás přidáme do indexování. Až bude vše zprovozněno, dáme vám o tom zprávu.

Samotné indexování přes všechny antikvariáty trvá cca 20 až 50 minut. Procházíme přehedy a ne detaily nabídek, takže zátěž na vaše servery bude minimální
.
Pokud si na vaši hlavní stránku umístíte odkaz na www.KomiksBazar.cz, nejlépe i s logem, tak jedině dobře pro vás. Takové antikvariáty budeme ve vyhledávání, pokud o to zažádáte, zvýhodňovat.